January 2015

2015 - Now is time to make the craziest thing what I will ever do in my life

3. january 2015 at 17:16 Lyn-z
drahé holky,
citím, že zdolávám první tisícovečku metrů k mému lepšímu já. Už jenom 602 metrů a budu na vrcholu a má minulost bude za mnou. Konečně se stává ze mne ta osoba, kterou se snažím být už dlouhých 7 let. Teď se k tomu přidalo ještě mé veganství. Již od května 2014 se snažím být veganem, ale vždy se to zhroutí, protože se schovám do náruče mii a vše je opět na bodu 0.
Stále jsem ve strachu, být 100% vegan. Jsem blbá, neustále totiž měním své chování a své sny kvůli okolí. Mám strach, že když půjdu vlastní cestou, tak budu nepochopena a proto jsem stále šedou myškou.
Je na čase žít! Proboha, kdyť je mi 21 a já se chovám stále jak 14 ti letá holka, která se bojí jakkoliv projevit. Jediné co dělá je, že se snaží začlenit do dnešní společnosti tím, že kouří a nemá vlastní názor.

Nikdo z nás nemládne. Každý z nás čeká na něco. Ale co to "něco" vlastně je? Já už to vím. To "něco" je víra v sebe samu. Musíme se přijmout takové jaké jsme. A když se nám cokoli nelíbí, tak to musíme změnit. Ale ne až zítra, ale hned. Nemluvím pouze o hubnutí, ale i o změně image, o čtění, malování, chození do společnosti, pěstování kytek... Neboj te, to že budete padat na hubu v prvních krocích změny, je očekáváné. Však nemůžeme být dobré v čemkoli hned od začátku. Pokud by tomu tak bylo, tak bychom si nevážily toho, čeho dosáhneme.

A pak, až přijemete sebe samotné jaké jste, tak budete volné!! Najednou budete mít více sebevědomí (které nám všem teď chybí), budete mít více koníčku,.. Hlavně budete mít více přátel, protože zničeho nic budete brát ostatní lidi, takové jací jsou. Nebuduete je cedit přes šílené sítko nejrůznějších pravidel, které splňuje váš pohled na dokonalého člověka. Přiznejte si, je to hovadina, nikdo z nás není ten nejdokonalejší, všichni jsme bytosti, které chtějí žít a nějakým způsobem si ten sen v životě tvoří. Tak nekaž druhému jeho tvorbu, jinak bude kažena i ta tvoje.


Doplněk:
Holčiny, stěhuji se na jinačí adresu. Je to na bloggeru.
Má cesta bude taková, která je pro mě nejpřirozenější a která je pro mne tou pravou. Po dlouhých letech jsem snad už trochu pochopila své tělo a vím, co musím udělat pro to, abych byla tou Skinny Bitch, po které tu každá prahneme.
Blog bude popisovat mé veganství a mojí změnu (transformace těla a změna image)

Have a fun with you diet!